FORMY PŁATNOŚCI


Akceptujemy płatności przelewem

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności poprzez serwis PayU.pl

PayU.plZapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.


Płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście odbierając zamówienie.


 

FORMA I KOSZT DOSTAWY


PRZESYŁKA KURIERSKA

Wszystkie produkty zamawiane w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.   

KOSZT:   14,99 PLN przy wpłacie na konto (przesyłka o wadze do 30 kg)

          19,99 PLN w przypadku płatności za pobraniem (przesyłka o wadze do 30 kg)


Koszt transportu jest taki sam dla każdego z oferowanych przez nas opakowań. Sprawdź, jak pakujemy w zakładce ‘JAK PAKUJEMY’.


CZAS REALIZACJI:

Wszystkie zamówienia realizujemy w możliwie jak najszybszym czasie więc możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie szybciej niż się tego spodziewasz.

Jeśli wybierzesz formę płatności za pobraniem lub za pośrednictwem systemu szybkich przelewów PayU, Twoją paczkę wyślemy jeszcze tego samego dnia (pod warunkiem, że jest to dzień roboczy), lub w następnym dniu roboczym. Gdy zdecydujesz się na płatność przelewem standardowym paczkę wyślemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Proces ten możesz jednak przyspieszyć przesyłając nam potwierdzenie przelewu na adres biuro@bezalkoholowe.com.

Paczki wysyłamy w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki a kurierzy DPD zwykle doręczają je w następnym dniu roboczym.

Istnieje też możliwość doręczenia przesyłki w sobotę. Jednak jest to usługa dodatkowo płatna (19,00 PLN) i możliwa jedynie dla zamówień złożonych do piątku, godz. 10.00.


 

ODBIÓR OSOBISTY LUBIN

Odbiór osobisty w Lubinie możliwy jest codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu godziny

(mailowo: biuro@bezalkoholowe.com, lub telefonicznie 698 429 801 - Ola)

CZAS REALIZACJI:  nawet w dniu złożenia zamówienia!

ADRES:  ul. Kolejowa 9 (teren Graszpol)

KOSZT:  oczywiście 0 PLN :)

 

 


facebook